Greg'S House Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Greg'S House Villa Vitaládes ligt binnen 5 km van Paralia Alikes en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.

    Wreck is op circa 10 minuten rijden gesitueerd.

    Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Gasten kunnen maaltijden bereiden in een ingerichte kitchenette of dineren in een eethoek buiten. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Agrotica met de Griekse keuken ligt in de buurt van de 1-slaapkamer Greg'S House Villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Licentienummer00002394330

    Kameropties bij Greg'S House Villa Vitaládes

    Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Greg'S House Villa Vitaládes Kamer foto Greg'S House Villa Vitaládes Kamer foto Greg'S House Villa Vitaládes Kamer foto Greg'S House Villa Vitaládes Buitenkant foto Greg'S House Villa Vitaládes Buitenkant foto Greg'S House Villa Vitaládes Bedden foto Greg'S House Villa Vitaládes Voorzieningen foto Greg'S House Villa Vitaládes Bedden foto Greg'S House Villa Vitaládes Macro Details foto Greg'S House Villa Vitaládes Keuken foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Greg'S House Villa Vitaládes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Greg'S House Villa Vitaládes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in de villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Greg'S House Villa?
      In Greg'S House Villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Greg'S House Villa Vitaládes